Neden Biz?

Neden biz

Sağlık Hizmetleri Ekibimiz; Türkiye’deki en profesyonel ve en tecrübeli hekimler ile organize çalışır ve medikal turizm için Türkiye’yi tercih eden hastaların tedavilerini en iyi ve de en gelişmiş sağlık merkezlerinde kusursuz bir şekilde tamamlamalarını sağlar.

Sağlık Hizmetleri Ekibimiz, hastanın şikayetleri ve beklentileri ile ilgili olarak en doğru ve en iyi hizmeti en uygun maliyetlerle alabileceği, alanında uzman ve deneyimli hekimleri seçer. Hastanın tercih edeceği doktor ile hasta adına gerekli ön görüşmeyi gerçekleştirerek tedavi planını hızlı ve doğru bir şekilde oluşturur.

Sağlık Hizmetleri Ekibimiz, hastaya özel fiyat içeren ona özel bir tedavi planı hazırlar ve kendisine iletir. Ayrıca tedavisi boyunca tüm süreçlerinde yanında olarak, Türkiye’de kendisini ülkesinde gibi hissetmesi için gerekli tüm rahatlığı ve konforu sağlar.

Bizlere ulaştığınız andan itibaren mevcut raporlarınız ve durumunuz, hastalığınız konusunda en deneyimli branş hekimlerimize iletilecek ve tedaviniz doktorunuzun direktifleri doğrultusunda şekillendirilecektir.