Hizmetlerimiz

sağlık turizmi

Sağlık Turizmi

Be Digital Hospital, Türkiye’de görev yapan alanının öncü hekimleri ve sektörün lider hastaneleri ile konuklarına kusursuz bir deneyim yaşatmaktadır. Ulaşımdan konaklamaya, operasyon sürecinden sonrasındaki takip ve kontrollere kadar tüm detayları incelikle planlayan Be Digital Hospital ekibi, konuklarının sağlık alanındaki ihtiyaçları için onlara özel çözümleri avantajlı koşullar ile sunar. Siz sadece ihtiyaçlarınızı iletin, Be Digital Hospital ekibi sizin için tüm süreci planlasın ve yönetsin.

Sağlık Koçluğu

Be Digital Hospital ekibi sağlığınız ile ilgili tüm konularda her zaman yanınızda. Sağlık koçlarımız tedavi sürecinizde farklı hekim ve hastane opsiyonlarını sizin adınıza en ince detayına kadar inceler ve değerlendirir. Size sunulan tüm tedavi seçenekleri sağlık koçlarımız tarafından titizlikle incelenmiş ve planlanmış olur. En doğru tedaviyi en uygun fiyat kombinasyonu ile sunan sağlık koçlarımız tüm tedavi süreciniz boyunca her tür sorunuz veya talebiniz için size destek vermeye devam eder.

sağlık koçluğu
tercümanlık hizmeti

Tercümanlık

Sağlık alanında hem basılı dokümanlarda hem de hasta ve/veya hasta yakınları ile olan anlık iletişim aşamasında doğru ve akıcı bir tercümanlık hizmeti alarak süreçlerinizin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Bella Health ekibi tarafından sunulan profesyonel tercümanlık hizmeti, ekibin tıbbi terminolojiye olan hakimiyeti ile sağlık alanındaki tüm tercüme işlemleri için doğru ve güvenilir bir adrestir.

Mevzuat Danışmanlığı

Sağlık alanında Türkiye’deki son mevzuat değişiklikleri ve kanuni süreçleri titizlik ile takip eden Be Digital Hospital ekibi, sektörel deneyimi ve profesyonel yaklaşımı ile mevzuat konusunda danışmanlık vermektedir.

mevzuat danışmanlığı