Hakkımızda

“Her başarı ilk başta bir hayaldi. En büyük çınar bir dalda, en güzel kuş bir yumurtada saklıdır. Hayaller de gerçeklerin tohumu ve yumurtasıdır.”  -Dale Carnegie

 

Be Digital Hospital Logoİstanbul merkezli Be Digital Hospital, uzun yıllar sağlık sektörünün öncü kurumlarında üst düzey pozisyonlarda görev yapmış olan Rojda Küner tarafından, Türkiye’nin en prestijli dijital hastanesini oluşturma hayali ve amacı ile 2018 yılında kurulmuştur. 

Dünya tıp turizminde en kaliteli hizmeti sunan ülkeler sıralamasında üst sırada yer alan Türkiye’nin gücünü; gerek hekim, gerekse operasyon kadrosundaki birbirinden değerli isimler ile kusursuz bir şekilde bir araya getiren Be Digital Hospital, kanser vakalarından kardiyolojiye, estetik cerrahiden check-up’a kadar tüm cerrahi uygulamalar da dahil olmak üzere pek çok farklı alanda hizmet vermektedir.

Sağlık Bakanlığı tarafından verilen “Sağlık Turizmi Yetki Belgesi”ne sahip Be Digital Hospital, konuklarının ihtiyaçlarına uygun kişiye özel hizmet anlayışı ile hareket eder. Anlaşmalı hastanelerinin donanımı ve hekimlerinin yenilikçi ve modern tedavi yöntemlerindeki deneyimlerini kusursuz bir şekilde bir araya getirerek eşsiz bir dijital hastane deneyimi sunar.

Be Digital Hospital ekibi Türkiye’deki profesyonel hekim ve A sınıfı Uluslararası Akreditasyon kriterlerine uygun hastane ağı ile gelen konuklarına ihtiyaçları olan en kaliteli sağlık ve turizm hizmetlerini Türkiye’nin ilk ve tek dijital hastane platformunda sunmaktadır.

A sınıfı ruhsatlı seyahat acentesi olarak, turizm alanında deneyimli kadrosu ile Türkiye’nin tüm değerli güzellikleri için, misafirlerine farklı kültür turları geliştirmekte ve onların, seyahatleri boyunca ulaşımlarından otel rezervasyonlarına kadar tüm ihtiyaçlarını titizlikle planlamaktadır. 

Be Digital Hospital’ı tercih eden yüzlerce kişinin tanı, tedavi ve seyahat organizasyonlarını üstlenen kurum, Sağlık ve Turizm Bakanlığının yönergelerine göre hareket ederek hizmetlerini sürdürmektedir.

Bizler, Be Digital Hospital ailesi olarak daha kaliteli ve daha sağlıklı bir yaşam için tüm kadromuz ve imkanlarımız ile her zaman yanınızdayız.

online hastane ve muayene hizmetleri