Sağlıklı bir cinsel yaşam için tüm sorunlarınızı oradan kaldıracak tek bir çözüm! ESWT

ESWT Nedir?

ESWT yani bir diğer adı ile “Şok Dalga Tedavisi”, özel bir cihaz yardımı ile oluşturulan şok dalgalarının vücuda aktarılması ile uygulanan bir tedavidir. Tedavi esnasında uygulanan şok dalgası ile vücudun o bölgesinde kan akışı yoğunlaşır ve vücudun bu bölgesindeki iyileşme hızlanır.

ESWT Hangi Hastalıkların Tedavisinde Kullanılır?

Her ne kadar ESWT’nin ortaya çıkışı böbrek taşı kırmak amaçlı olsa da, günümüzde cinsel sorunların tedavisinden ortopedik tedavilere kadar pek çok farklı alanda kullanılmaktadır.

ESWT Nasıl uygulanır?

Vücut dışında oluşturulan şok dalgaları, özel bir cihaz yardımı ile hedeflenen bölgeye aktarılır. Bu uygulama ağrısız ve acısızdır. Hastalarımız uygulama esnasında herhangi bir acı hissetmez. Uygulanan şok dalgasının vücutta oluşturduğu tepki ise o bölgenin iyileşmesini hızlandırır. Vücut o bölgeye daha fazla kan pompalar, kan ile gelen hücreler de iyileşmeyi hızlandırır. ESWT ile o bölge hem çok daha çabuk iyileşir, hem de uygulanan tedavinin etkisi ile o bölgede yeni damarlar oluşur. Bu da iyileşmenin daha kalıcı olmasını sağlar.

ESWT Avantajları Nelerdir?

Sağlıklı bir cinsel yaşam için ereksiyon, ereksiyon için de o bölgede sağlıklı bir kan akışı olması gerekir. ESWT ile geleneksel tedavi yöntemlerine kıyasla çok daha kalıcı bir çözüm sağlamış oluyoruz. Hastalarımızın her cinsel birliktelik öncesinde uygulaması gerek bir tedavi veya kullanması gereken bir ilaç yerine, uzun yıllar sağlıklı bir cinsel yaşamları olmasını sağlayacak bir çözüm sunumun oluyoruz.

Ayrıca tedavi öncesinde veya sonrasında herhangi bir ilaç kullanımı gerekmez. Tedavi çok kısa sürdüğü için günlük yaşamınızı etkilemez ve aynı zamanda acı veya ağrı hissetmezsiniz.

ESWT Kaç Seansta Tamamlanır?

ESWT iktidarsızlık yani ereksiyon sorunu olan hastalarda genellikle süresi 20 dk olan toplam 6 seanslık bir tedavi programı ile tamamlanır. Sizin için en doğru tedavi programını oluşturabilmemiz için Be Digital ekibi ile iletişime geçin.