Gülüş Tasarımı

Güzel ve etkileyici bir gülümseme ile hayatınızı tamamen değiştirebilirsiniz. Gülüşünüzü güzelleştirmek hem kendinize olan güveninizi artırır hem de iletişiminizi güçlendirir.

Bella Health bünyesindeki başarılı diş hekimleri tarafından hazırlanacak gülüş tasarımı uygulamaları ile dişler ve diş etleri ile ilgili tüm estetik sorunları ortadan kaldırabilir ve yepyeni bir gülümsemeye sahip olabilirsiniz.

Gülüş tasarımı estetik diş hekimliğinin en sık uyguladığı tedavidir. Kişiye özel olarak hazırlanan bir program ile öncelikle dişlerdeki yapısal sorunlar ortadan kaldırılır. Diş rengi, yapısı veya dişlerin pozisyonu ile ilgili tüm düzenlemeler hayata geçirilir.

Bu süreçte diş etlerinin rengi ve şekli ile ilgili düzenlemeler de planlanır. Örneğin diş etlerinin doğal bir pembe renkte olması veya gülümseme esnasında belirli bir oranda görünmesi gibi tüm işlemler gülüş tasarımı tedavisi altında yapılır.

Tüm sürecin sonunda siz de etkileyici ve estetik bir gülümseme sahip olabilirsiniz.

Gülüş Tasarımına Hangi Tedaviler Dahildir?

Gülüş tasarımında uygulanacak tüm tedaviler hasta özelinde onun ihtiyaçlarına bağlı olarak belirlenir. Gingivektomi adı verilen diş eti estetiği tedavileri, diş beyazlatma uygulamaları, diş eksikliklerinin implant ve protez uygulamalarıyla tamamlanması, porselen lamineler ve kaplamalar, zirkonyum kaplamalar ve ortodontik tedaviler gülüş tasarımı kapsamında uygulanan tedavilerdir.

Gülüş Tasarımı Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Gülüş tasarım uygulamaları hastanın ihtiyaçlarına göre planlanır ve süre de uygulanacak tedavilere göre değişmektedir.