Covid-19 Pandemisinde Sağlık Hizmeti

Covid-19 pandemisi tüm dünyada hemen hemen herkesin hayatını etkiledi ve etkilemeye devam ediyor. Fakat özellikle bu dönemde sağlık hizmeti alması gereken kişilerin hastaneye gitmemesi ve gerekli sağlık hizmetini almaması çok daha büyük sorunlara neden olmaktadır. Bu nedenle güvenilir sağlık kuruluşlarına başvurarak ve gerekli tedbirleri alarak tedavilerin zamanında yapılması ve tedavi sonrası takiplerin de düzenli olarak yapılması öneriliyor.

Bella Health Assistance Turkey olarak anlaşmalı hastanelerimizin donanımı ve hekimlerimizin yüksek başarı oranı ile pandemi sürecinde de tüm hastalarımıza güvenli ve en üstün kalitede hizmet sunuyoruz. Ayrıca, Türkiye’nin ilk dijital hastanesi olarak, hastalarımıza tedavi sürecinin ilk adımından son adımına kadar dijital hastane olmanın tüm avantajlarını yaşatıyoruz.

Tedavi süreçleri ile ilgili tüm değerlendirme ve incelemeler dijital ortamda gerçekleştirilirken, tedavi aşamasında konaklama ve tüm ulaşım hizmetleri Covid-19 tedbirlerinin üst düzeyde uygulanması ile gerçekleştirilir.

Covid-19 pandemi sürecinde gerçekleştirilecek tedaviniz ile ilgili tüm sorularınız için web sitemizdeki online chat uygulaması üzerinden veya telefon ve e-posta yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.